Seuran sääntömääräinen syyskokous pidetään lauantaina 30.11.2019 Imatran uimahallin tilaussaunalla (Kotipolku 2, 55120 Imatra) klo 18 alkaen. Kokouksen esityslistan löydät tämän alla olevasta linkistä.

 

Tilaussaunan tiloihin pääset uimahallin takaa (Varpasaaren puolelta) kohdasta, jossa uimahallista lähtee katettu käytävä Vuokseen. Tilaussaunan ovi on uimahallirakennuksen seinässä suoraan katetun käytävän alla.

Kokouksen jälkeen sauna lämpiää, ja ruokaa kannetaan pöytään, eli ryhdymme viettämään seuran pikkujouluja. Saunatila on varattu meille kello 23 asti. Tilaisuus on jäsenille maksuton, seura tarjoaa ruoan, ja jokainen voi varata mukaansa riittävän määrän haluamiaan juomia. Ruoan meille toimittaa tänä vuonna Imatran ammattikoulu, ja menu sisältää:

  • Salaattia & salaatinkastiketta
  • Nyhtöpossua & kermaperunoita
  • Leipää ja levitettä

    Varmistaaksemme ruoan riittävyyden, toivomme sitovia kirjallisia ennakkoilmoittautumisia viimeistään sunnuntaina 24.11.2019 Marelle esim. viestillä numeroon 050 548 7054 tai sähköpostilla osoitteeseen Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen..

Lämpimästi tervetuloa!

Johtokunta